Burası çocuk odaklı, aile perspektifli, doğası ve yeşilliğiyle eşsiz, her türlü ihtiyacın kolayca sağlandığı, huzur içinde yaşanabilecek bir adres. Tatil rahatlığı, eğlence, dinlence 12 ay boyunca bakımı ve yaşamı olan Adres Yalıkavak’ta bir arada.

Başarılı iş adamı Mustafa Yılmaz'ın kurmuş olduğu M2 İnşaat güvencesiyle inşa edilen Adres Yalıkavak, sizlere sadece bir yaşam alanı değil, 5 yıldızlı tatil köyü konforunu yaşayabileceğiniz yepyeni bir yaşam stili sunuyor.

Doğal Olarak, Organik Yaşam...

Tüm ailelerin kullanabileceği havuz ve restoranın yanı sıra; sinema odaları, su oyunları imkânları, her türlü sportif etkinliğe özel sahalar, kortlar, oyun parkları ve çocuklar için oyun odaları, hatta kaydıraklı ayrı havuzlarla donanmış her ayrıntının düşünüldüğü çok kapsamlı sosyal tesisler ile her yaştan insan için eğlence dolu anlar vaat ediyor. Ayrıca Adres Yalıkavak’ın benzersiz rezidans yaşamını, çeşitli büyüklüklerdeki rezidans dairelerinde ister kiralık isterseniz satın alma seçenekleriyle deneyimleme olanağına da sahipsiniz.

Sosyal Alanlar ve Konfor...

Dilerseniz kafeterya ve restoranda enfes lezzetler eşliğinde insanlarla sosyalleşebilir ya da Fitness Center’da sağlıklı ve fit bir yaşama adım atabilirsiniz. Otomobillerinizi değişken hava koşullarında güvenle koruyabileceğiniz iç yollar, kapalı otopark ve çocuklarınız rahatı düşünülerek hazırlanmış bakıcı odası da sizi bekleyen ayrıcalıklar arasında. Adres Yalıkavak her yere yakın. Gündüz pırıl pırıl bir koyda lacivert bir deniz, gece ışıl ışıl manzarasıyla Yalıkavak ve marina. Gelin Türkiye’nin en güzel koyunda, yılın 12 ayında, hava, deniz, kara yoluyla yaşam boyu tatil yolculuğuna çıkın. Mutlu bir aile, mutlu çocuklar ve nezih bir çevre ile ömür boyu sürecek A+ tatil sizi bekliyor.

Tanıtım Videosu