Hayatı Sizin için Kolaylaştırdık

Adres Yalıkavak A+ tatil köyü konforuyla, ihtiyaçlarınızı zahmetsizce karşılayabileceğiniz bir yaşam alanı…

Siz hayatın tadını çıkarırken, housekeeping servisimiz de evinizin düzeni ve temizliğiyle ilgilenecek. Evinize ait ortalama 450-700 metrekarelik bahçenin bakımıyla ilgilenmesi için de hizmetliniz, bahçıvanınız için ayrılmış özel bir oda var.

Profesyonel ve deneyimli ekibimiz 7/24 hizmetinizde. Evinizde yaşayabileceğiniz her türlü teknik sorun en kısa zamanda çözülecektir.

Sessiz, Sakin ve Huzurlu

Yalıkavak’ın güzelliklerini huzur içinde yaşamanız için A+ güvenlik önlemleri alındı…

24 saat kapalı devre kamera sistemiyle izlenen Adres Yalıkavak’ta, güvenlik görevlileri sürekli denetimleriyle, huzurunuzu sağlayacaklar. “Gönül rahatlığı”nın anlamı, Adres Yalıkavak’ta çok daha iyi anlaşılacak…

Otomobiliniz Koruma Altında

Adres Yalıkavak’ta, otomobiller yerin altında inşa edilen yollarla villalara ulaşıyor. Doğal yaşam keyfiniz bozulmasın diye hazırlanan bu yollarda, kullandığımız egzoz emme sistemi ve egzoz emici malzemeyle gazların varlığı bile fark edilmeyecek. Ayrıca trafiğin görünmez kılındığı bu kapalı yollar her an hem gün ışığıyla hem de ekstra ışıklandırma sistemiyle aydınlatılacak, bu A+ yeraltı yolları sisteminde geceler bile gündüz olacak.

Dış Görünüm

Örnek Villa